ציוד לחייל

גיוס בן או בת לצה"ל הוא בין האירועים המשמעותיים והמרגשים לכל אבא ואמא ובטח לבן או לבת שמתגייסים לצבא ולפניהם תקופה ארוכה של שירות צבאי וטבעי שיהיו חששות לבני המשפחה ולילדים מפני הלא נודע והשינוי המשמעותי באורח ושגרת החיים ומפני הטובענות הצבאית.
כחלק מההכנה לגיוס בני נוער רבים לוקחים קורסים שונים של הכנה לקראת הגיוס הן בפן הפיזי ובצד המנטאלי כאחד אך חשוב לוודא שמעבר להכנה פיזית ומנטאלית לשירות הצבא על החייל לעתיד לדאוג גם לציוד המתאים לשירות הצבאי.

ציוד לחייל - מדוע הוא חשוב?

הצבא מספק לחיילים ציוד אישי רב ביום גיוסו לצבא והחיילים מקבלים ציוד אשר ישמש אותם במהלך שהותם בבסיס ובמהלך שהותם בשטח כמו שקי שינה,אוהלי סיירים,כלי גילוח והיגיינה,אפוד,תד"ל,ועוד.
עד כמה שהצבא דואג לצייד את החיילים בציוד תמיד טוב להשלים את הציוד לחייל עם ציוד פרקטי נוסף שיעזור לחייל בהתמודדות היומיומית שלו במערכת הצבאית ויקל עליו את השירות.
ציוד לחייל איכותי וטוב יעזור לחייל להשתלב בצורה טובה יותר במערכת הצבאית ולהקל עליו את המשימות השוטפות הן בבסיס והן בשטח.

איזה ציוד לחייל מומלץ לרכוש?

מומלץ לרכוש ציוד לחייל אשר ישמש אותו גם בשהות בשטח וגם בשהות בבסיס.
בנושא ציוד לחייל העוזר בשטח ובשבועות שדאות ניתן למנות ציוד כמו פנסים איכותיים בעלי עוצמת אור רבה ועוזרים להתמצאות בחושך ולמציאת חפצים בשטח,אולרים וסכינים איכותיים העוזרים בשיפור הציוד הצבאי ולמשימות שונות בשטח,מדרסים נוחים לנעלים צבאיות המשפרות את תחושת הנוחות של החייל ויכולות למנוע פציעות.

כמובן,חשוב לרכוש תיק גב שיהיה גדול מספיק לנשיאת הציוד של החייל מביתו וחזרה לבסיס וחשוב להקפיד על תיק אורטופדי המותאם לנשיאה רבה של ציוד וכך לצמצם אפשרות של פציעה בגלל משקל רב.

לסיכום

ציוד מתאים לחיילים המתגייסים יכול לעזור רבות בהתמודדות של החייל השגרת יומו הן בפעילות מבצעית והן בזמן שגרה בבסיס.
חשוב שהציוד לחייל יהיה איכותי ועמיד ביותר מפני פגיעות ונזק שיכול להיגרם עקב תנאי סביבה קשים ומאתגרים.
אתם מוזמנים להתרשם מהמגוון הרחב של ציוד לחייל בחנות לחייל ולמטייל ולבחור את הציוד המתאים לכם ביותר בעזרת המומחים שלנו שישמחו לעזור ולענות על כל שאלה.

למאמר בנושא - איזה ציוד מומלץ לקנות לפני גיוס לחצו כאן