הצרכים בביגוד תרמי

כשהחורף מתקרב ואיתו הרוחות הקרות אשר חודרות לעצמות, רובכם כבר מתחילים לדמיין את הרגע בו אתם מתכרבלים בפוך בתוך המיטה. אבל, לפני שאתם מעלים על הדעת לצאת החוצה, בין אם מדובר על אימון בחוץ, לבין טיול בארצנו הקטנה- חשוב שתצאו מצוידים בלבוש איכותי ומחמם. ובכן, ביגוד תרמי, עשוי מבד מיוחד ומחמם הנקרא לייקרה פליז, אשר שומר לכם על טמפרטורה נכונה בגוף וחוסך מכם לשים מספר שכבות על הגוף. ביגוד תרמי, יכול להווה פיתרון יעיל עבורכם.

למי מתאים הביגוד

אם אתם כאלה שמזיעים בחורף, או ספורטאים שעושים פעילות ספורטיבית מסוגים שונים ונודפים מזיעה רבה- הפיתרון הינו ביגוד תרמי. הייחודיות של הביגוד בעצם לנדף את הזיעה המצטברת בצורה המהירה ביותר ולאגור הכול לבגד. יחד עם הנוחות והבד הנעים כל אחד יכול להנות מביגוד איכותי. רבים מהחיילים כבר נהנים ומשתמשים בביגוד תרמי מתחת למדים. כלומר, חיילים שמשרתים באזורים קרים בצפון או במדבר ובכל אזור בו הקרירות בלתי נסבלת נהנים מביגוד מחמם, נוח ויעיל בכל אזור בו הם נמצאים.

לקטלוג המלא לחצו כאן

קנייה משתלמת לטיול

אין ספק שבשביל טיול לאורך זמן, רצוי להשקיע בציוד איכותי ומקצועי המתאים לטיול. אך יש דברים, שלא משנה לאן תיסעו או תטוסו, קנייה זו תמיד תשתלם עבורכם וכן תהיה אידיאלית לכם ושימושית בייחוד בחורף. מדובר על ביגוד תרמי. סביר להניח, שאם תטוסו לחו"ל בעונה קרירה תצטרכו בגדים איכותיים ומיוחדים שמסייעים במזג אוויר חורפי וקר. לכן, הביגוד התרמי נועד בשביל לשמור לכם על הטמפרטורה הנכונה בגוף כך שלא תתקררו. כמובן שאם הקור ממש חודר, רצוי לשים שכבה אחת או שתיים מתחת ומעליו את הביגוד התרמי.

היכן ניתן לרכוש ביגוד תרמי

כידוע, קיימות שלל חנויות למטייל וחנויות ספורט אשר משווקות סוגים שונים של הביגוד כגון: חולצה, מכנסיים, גופייה ועוד. יש להדגיש, כי הביגוד הינו קיים גם לגברים וגם לנשים. בסיכומו של דבר,  כמו שדיברנו לעיל על צרכיו של הביגוד, דעו כי זוהי קנייה שיכולה להיות אקטיבית לכל טיול ופעילות ספורטיבית, על מנת שיהיה לכם הכי נעים וחם ושלרגע לא תקפאו מקור.

למאמר בנושא - ציוד קמפינג למטייל לחצו כאן